http://rsc.hyperlinx.cz/neco_o_me.php
[ Archaikum.cz > Něco o mé osobě ]

Tak tedy kdo jsem. Kdo mě zná toho lituje od prvního okamžiku kdy mě poprvé potkal, ale ještě stále tu je spousta případných obětí :)

Vyskytl jsem se někdy 29. října 1979 ve 4:25 SEČ a od té doby dělám rodičům jenom radost. Po školce (s láskou na ní vzpomínám. Nechápu že se mi tehdy nelíbilo chodit spát po obědě. Teď bych za to kolikrát dal nevímco. Člověk si prostě neváží toho, co má) jsem nastoupil na základní školu v Loděnicích a po osmé třídě jsem se dostal na Střední průmyslovou školu zeměměřickou v Praze 9. Vybral jsem si jí asi tím způsobem, že se mě někdy kolem vánoc v osmičce zeptal táta, jestli by se mi líbilo dělat mapy. A protože jsem absolutně netušil, jakou školu bych si mohl vybrat, šel jsem se podívat a den otevřených dveří a už jsem tam zůstal a zatím toho nelituji.
První dva roky bylo studium všelijaké, ale takový reparát z fyziky na konci druhého ročníku udělá s člověkem divy (tehdy nás různé reparáty dělala snad půlka třídy). Tedy alespoň se mnou ano. Ve škole se mi začalo mnohem víc líbit a došlo to tak daleko, že jsem nějakým omylem úspěšně odmaturoval. A protože asi nejsem tak tupý jak si čas od času myslím, dostal jsem se na stavební fakultu ČVUT. Bohužel jenom na obor Vodní hospodářství a vodní stavby. Velmi nepříjemná to věc. Mechanika, pružnost a pevnost, materiály, chemie a podobně, prostě věci, které se učí na stavárně a o kterých já nemám dodnes potuchy. Po dvou letech tam po člověku chtějí uzavření prvního ročníku, což se mi tak nějak nepovedlo (nebyl jsem sám). Vyloučení jsem předešel tím, že jsem školu opustil dobrovolně, tedy alespoň na prázdniny. Předtím jsem totiž úspěšně složil nové přijímačky a konečně jsem se dostal na obor Geodézie a kartografie, na který jsem chtěl úplně od začátku. A na podzim posledního roku tisíciletí jsem zde i nastoupil ke studiu. Podle teorie cyklů bych se měl dostat do kladné oblasti (z dlouhodobého hlediska se zdá, že tato teorie funguje). Pokud ovšem nepřeženu svou v poslední době tak oblíbenou aplikaci (extremální) Teorie ker ...

A čas plyne dál ...

R8032 mi bylo řečeno, že bych tu měl mít svojí fotku, tak tady je...

moje fotografie

A tady ještě jedna aby bylo vidět, jak se umím ve škole opalovat ... (Výuka v terénu z geodézie (VTG2), Staré Město pod Sněžníkem, 9.5.2002 19:02) To modré není, jak by si někdo mohl myslet, má pravá podoba, ale mast na spáleniny (v tomto případě druhého stupně). Observace mám ale stále rád :)
Po kliknutí se objeví detail ...


A protože se mě na to občas někdo ptá, tak ano, jsem praštěný. Dokonce na to mám potvrzení od doktora (pár poznámek: ty předměty byly dva - Totální stanice Topcon GTS 6 v ochranném obalu (zhruba 15 kg) a kufr s vysílačkami a příslušenstvím (tak 5 kg). Vonoklasy jsou obec, kde se opravdu udála předloha pro epizodu „Studna” ze seriálu „Třicet případů majora Zemana”. A řidič vozidla byl, jak už je to v oné firmě zvykem (alespoň na naší pobočce výrobním pracovišti - pracujeme podle ISO 9002, takže výraz pobočka je zakázaný. I když ho stéle každý používá :), po nějaké době povýšen na pozici vedoucího)

R9075
Jak to tak vypadá, s ETK (extremální Teorie ker) jsem to zřejmě opravdu přehnal a nějak se mi nepovedlo udělat zkoušku z Fyzikální geodézie 10 na druhé zapsání (R9075110000 - Doc. Ing. Zeman, DrSc. by k tomu řekl svoje). Aktuální rovina ETK se tak konečně roztříštila a kolem to teď vypadá, jako Calderon pro cizince. Ale jak je známo, Odyssea Calderon byla základním prvkem při vzniku Archaika, takže to možná nebude tak špatné. A alespoň mám dost času na překlady a hraní si s pár novými hračkami ...

nahoru nahoru

Tento soubor byl naposledy změněn dne 31.5.2008 v 23:05:51
rsc@email.cz © rsc 2000 - 2024

TOPlist