http://rsc.hyperlinx.cz/ren_dhark/rd_autori_img_ralph_voltz.php
[ Archaikum.cz > Ren Dhark > Informace o vesmíru Rena Dharka - autoři: Ralph Voltz ]

Informace o vesmíru Rena Dharka - autoři: Ralph Voltz

ralph_voltz.jpg, 11 kB Jako příznivec science fiction si nemůžete přát nic víc, než malovat pro nějaký sci-fi projekt, kterým je například Ren Dhark. K Renu Dharkovi jsem se dostal přes nakladatelsví HJB-Verlag, pro které jsem tehdy namaloval svou první titulní kresbu k románu "Die letzten Menschen der Erde".
Podílení se na sérii jsou pro zúčastněné více než jen profesionální řemeslo. Výsledek je ovlivněn osobním vztahem ke sci-fi a návazností na koníčky - a samozřejmě také skutečností, že u kulatých titulních kreseb k Renu Dharkovi mohu vynechat kreslení rohů.
Jako ilustrátor pracuji již mnoho let. Moje pracovní oblast je velmi rozmanitá a nezahrnuje pouze science fiction - mé kresby se objevují v učebnicích, časopisech a novinách. Stejně tak pracuji i pro reklamní agentury. nedávno jsem tak byl pověřen General Electric, abych pro jejich stánek na veletrhu v Chicagu namaloval tři velké obrazy.
Se svou ženou Laurou bydlím v Charlotte v Severní Karolíně (USA). A už několik let sdílíme dům s fenou Milkou, která si hned dobře rozuměla s Hajo F. Breuerem - někdejším pánem dobrmana a nynějším pánem modré dogy (nebo on patří jí?) - při jeho návštěvě v našem domě.

další informace viz domovská stránka

podklady: http://www.ren-dhark.de/background/macher/voltz.htm

nahoru nahoru

Tento soubor byl naposledy změněn dne 8.6.2009 v 20:09:22
rsc@email.cz © rsc 2000 - 2023

TOPlist